Pinceta Volumenska S-1228 Diamond Dust

Original price was: 13.93 €.Current price is: 6.97 €.

Opis

Ovaj Proizvod je trenutno na sniženju zbog starog dizajna, Vrh Pincete je obložen dijamantnom prašinom.

Bez obzira na dizajn proizvod je potpuno ispravan i bez oštećenja.

Molimo Vas da imate na umu da se outlet proizvodi ne mogu mijenjati niti vraćati!

Royal Lashes Pincete

– lagane i jednostavane za upotrebu
– posebno dizajnirane od strane Royal Lashes Tehničara
– pogodne za početnike i napredne lash tehničare
– savršeno se uklapaju u sve Royal Lashes torbice
– ručno testirane

Pinceta za trepavice je precizan alat koji se koristi u kozmetičkim tretmanima kao što su nanošenje trepavica, popravljanje trepavica ili uklanjanje pojedinačnih trepavica. Ova pinceta omogućava hvatanje i manipulaciju čak i najmanjim trepavicama.

Pinceta za trepavice izrađena je od visokokvalitetnog materijala kako bi omogućila precizno i pouzdano rukovanje. Njezina izdužena drška omogućuje udobno rukovanje tijekom preciznih postupaka. Pinceta je također dizajnirana tako da smanjuje rizik od savijanja ili oštećivanja trepavica prilikom hvatanja.

Ova pinceta je neophodan alat za tehničare koji rade s trepavicama jer omogućuje precizno postavljanje i oblikovanje trepavica, što rezultira profesionalnim i preciznim izgledom.

Dodatne informacije

Drška

Ravna, Perforirana

0
    0
    Vaša košarica
    Vaša košarica je praznaPovratak u trgovinu
    Royal Lashes Trgovina

    Ulica Grada Vukovara 239
,
    HR-10000 Zagreb

    Radno Vrijeme
    Pon-Pet 8:00 – 17:00
    Sub-Ned: zatvoreno

    Email: info@royal-lashes.hr
    Phone: +385 99 723 0852